Son Dakika
07 Ekim 2015 Çarşamba

Atakum Belediye Başkan Adayı İshak Taşçı kimdir?

25 Ocak 2014 Cumartesi, 13:47
atakum-belediye-baskan-adayi-ishak-tasci

1974 yılında doğdu. İlk öğrenimini Samsun Mustafa Kemal İlkokulu’ nda, orta öğrenimini Samsun İmam Hatip Lisesi’ nde tamamladı. Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden 1999’da mezun olarak meslek hayatına başladı. Mesleki çalışmalarına devam ederken bir taraftan da aktif olarak siyasetin içerisinde yer aldı.

•2002-2003 Samsun AK Parti kurucu Merkez İlçe Yön.Kur. Üyeliği
•2003-2006 Samsun AK Parti İl Yön. Kur. Üyeliği
•2007-2009 Samsun Müteahhitler Federasyonu Şb.Bşk.Yrd.
•2005-2009 Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Müh. ve Müt. Grup Başkanlığı

•2009- Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Meslek Eksperliği
Sosyal ve kültürel aktivitelerin içerisinde yer alan İshak Taşçı’nın, pek çok mesleki ve sivil toplum kuruluşlarında sempozyumlara katılımları mevcuttur.(Özellikle Kentsel Dönüşüm alanında Mesleki sempozyumları ve çalışmaları bulunmaktadır.) Serbest Proje Mühendisliği ve Yap-Sat İnşaat Müteahhitliği yapmakta olan İshak Taşçı, halen Taşçıoğlu Ltd.Şti.ve Gültaş Mimarlık Ltd.Şti. Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerini sürdürmektedir. Atakum’da ikamet eden İshak Taşçı, evli ve iki çocuk babasıdır.

İshak Taşçı 2014 yerel seçimleri Atakum Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusu yaptı ve partisi tarafından aday gösterildi.

Yorum

  1. şükür kılıç

    26 Ocak 2014 at 23:31

    dohru adam güzel insan dik duran dikleşmeyen kendini bilen atakum için güzel bir fırsat.taflan akp kalesi kalpler isak beylen tanımıyanlarda tanıyacak inşalla metin burma taflana bir çivi çakmadı pira fabrik dühün salonu yapıyor hizmet bumudur.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz