Yusuf Ziya Yılmaz Özel İdare’de müjdeyi verdi

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, İl Özel İdaresi’nde çalışan taşeronları belediyeye geçeceğini duyurdu.

04 Mart 2014 Salı, 12:33
yusuf-ziya-yilmaz-samsun-il-ozel-idaresi

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, İl Özel İdaresi’nde çalışan taşeronların belediyeye geçeceğini duyurdu.

Samsun İl Özel İdaresi konferans Salonu’nda İl Özel İdaresi personelleri ile bir araya gelen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, 30 Mart yerel seçimleriyle birlikte belediyeye devredilecek olan Samsun İl Özel İdaresi’nde çalışan taşeron personellerin işlerine belediyede devam edeceğini söyledi.

Başkan Yılmaz, “Özel İdare’de çalışan çocuklarımız, 30 Mart’ta sözleşmemiz bitecek biz ne olacağız diye merak ediyor. Vali vekilimiz Haluk Şimşek ‘Bu çocuklarımızın merakını giderelim Yusuf bey. Onlara bir hitap edin’ dedi. Ben buraya siyasi parti şovu, siyasi parti propagandası yapmaya gelmedim. Şu anda Büyükşehir Belediyesi’ni yönetiyorum. Büyükşehir Belediyesi’nin Derebahçe atölyesine hangi mantıkla gidiyorsam, buraya da öyle geldim” diyerek söze başladı.

Samsun İl Özel İdaresi’nde bulunan taşeron personelin 30 Mart yerel seçimlerinin ardından Samsun Büyükşehir Belediyesi’ne devredileceği müjdesini de veren Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Siz rahat olun, yaslanın geriye. 30 Mart’tan itibaren hepinizin sözleşmesi aynı şekilde yenilenecek. Ama, ben şuraya gidemem, ben bu işi yapamam diyen olursa, hiç kusura bakmasın onunla işimiz olmaz. Koşar adım işinin başında olması şartıyla herkesle çalışmaya hazırız” diye konuştu.

Yaptığı işlerde insanın memnuniyetini önde tuttuğunu ifade eden Yılmaz, “Benim bütün hayat felsefem şu; Ne yapıyorsam insanın memnuniyetini esas almak. Yaptığım bir işte, insana dokunuyor mu, insana faydası var mı? diye bakarım. Yaptığım iş insanı mutlu ediyorsa, o zaman yaptığımın işin hayrı olduğuna inanırım. Çünkü insanı mutlu edersen Allah’ta seni mutlu eder. Bunun adı populizm değil. Populizm denilen şey dalkavukluktur. Olmayan şeyi vermeye kalkmaktır. Yalan söylemektir. Bunlar bizim kitabımızda yazmaz” açıklamalarında bulundu.

Samsunhaber1.com’da yayınlanan haberlerin kaynak belirtilmeden kullanılması yasaktır. Aksi durumda tarafımızca hukuki işlemler başlatılacaktır.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir